Piec kominkowy Heta Scan-Line 7D na stałej nodze
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 288,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece kominkowe Scan-line 7D na stałej nodze wyróżniają się czystym i delikatnym minimalistycznym owalnym kształtem. Scan-line 7D to wersja pieca na tzw. nodze, która jest nieruchoma (nieobrotowa) lub obracana o 180° (2 x 90° z każdej strony). Zachwyci Cię przede wszystkim doskonałe i czyste spalanie z wysoką wydajnością, w tym system nadmuchu powietrza, a także opatentowana szczelny popielnik o pojemności 3 litrów. Doskonale nadają się do ogrzewania mniejszych pomieszczeń, domów niskoenergetycznych i pasywnych.
Piece te mają moc nominalną 4 kW, zakres mocy od 2 do 6 kW i są w stanie ogrzać pomieszczenie o kubaturze 40-120 m 3 . Sprawność 83%, zużycie paliwa 1,8 kg/h, CO 0,9. Drzwi są z żeliwa. Piec posiada zewnętrzny dopływ powietrza. System otwierania jest również bardzo wygodny dzięki klamce ze stali nierdzewnej, która podczas pracy jest zimniejsza na swojej powierzchni niż stal standardowa.
Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy zapoznanie się z kartą techniczną pieca.
| Masa | 100 kg |
|---|---|
| Szerokość | 462 mm |
| Wzrost | 1063 mm |
| Głębokość | 416 mm |
| Wydajność | 4 kW |
| Średnica komina | 150 mm |
| Wylot spalin | góra i tył |
| Powietrze trzeciorzędowe | tak |
| Paliwo | drewno, brykiety drzewne |
| Materiał | stal |
| Wlot zewn. powietrza | tak |
| Kolor | czarny |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 4 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |