Piec wolnostojący HAAS+SOHN MATERA / 2 kolory
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec kaflowy MATERA
Parametry
| Skuteczność |
78%
|
|---|---|
| Moc | 4,0 - 7,9 kW |
| Wymiary |
1100/948/653 mm
|
| Waga | 287 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górny, Ø 160 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza |
142 m3
|
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 2,4 kg |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A |
| Ilość kW | 8 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |