Piec wolnostojący HAAS+SOHN MATERA z wymiennikiem / 2 kolory
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec kaflowy MATERA
Z pewnością docenisz proste i unikalne czyszczenie wymiennika ciepła , bez konieczności otwierania drzwi. Utrzyma to twoje ręce w czystości. Ci, którzy nie muszą ogrzewać całego domu, mogą wybrać wariant pieca Matera bez wymiennika.
Dzięki mocy 12,2 kW (z czego 8,4 kW trafia do systemu grzewczego) możesz z łatwością ogrzać przestrzeń do 220 m 3 . Wlotami powietrza można sterować za pomocą jednego regulatora Easy control w części poniżej komory spalania. Jeśli nie ogrzejesz, docenisz możliwość zamykanego dopływu powietrza. Zapobiegnie to ucieczce ciepła przez komin.
Parametry
| Skuteczność |
80%
|
|---|---|
| Moc | 4,0 - 12,2 kW |
| Wymiary |
1100/948/653 mm
|
| Waga | 316 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górny, Ø 160 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza |
220 m3
|
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 2,4 kg |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 12 |
| Płaszcz wodny | Tak |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |