Romotop LUANCO N 04 AKUM piaskowiec- akumulacyjny piec kominkowy
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 600,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LUANCO N 04 AKUM piaskowiec - akumulacyjny piec kominkowy
Wersję LUANCO N AKUM kamień zdobi masywny kamień podobny do drewna. Dzięki osobliwej formie, przyjemne ciepło odczuć można w każdym zakątku pomieszczenia. Akumulacyjny piec kominkowy można uzupełnić specjalnymi kształtkami akumulacyjnymi ROMOTOP w przestrzeni ponad komorą spalania. Dzięki tej „masie” akumulacyjnej emisja ciepła z pieca może zostać wydłużona do 4 godzin.
• możliwość montażu kształtek akumulacyjnych nad paleniskiem
• długotrwałe oddawanie ciepła
• obrotowe palenisko „wędrujące za waszym wzrokiem“
• odpowiedni do domów energooszczędnych
• wentylowana designerska klamka umożliwia perfekcyjną manipulację podczas palenia
• blokada drzwi w pozycji otwartej
• system samozamykający drzwi oparty na sprężynie
• CDP (centralne doprowadzenie powietrza)
• regulacja powietrza pierwotnego i wtórnego za pomocą jednego elementu sterującego
• doprowadzenie powietrza wtórnego, które trafiając na szkło drzwiczek, tworzy kurtynę powietrzną w sposób znaczący eliminującą osadzanie się brudu
• możliwość podłączenia z przewodem kominowym z góry lub z tyłu
• zamykany schowek w dolnej części pieca, który pomieści mały zapas drewna
• elementy akumulacyjne dostępne za dopłatą
Parametry techniczne
| Wysokość | 1584 mm |
|---|---|
| Szerokość | 468 mm |
| Głębokość | 468 mm |
| Waga | 164 kg |
| Moc regulowana | 2,9-7,4 kW |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
| Średnica wylotu CDP | 125 mm |
| Wysokość osi tylnego wylotu spalin | 1129.5/1376.5 mm |
| Wymagana siła ciągu | 11 Pa |
| Wydajność | 82,9 % |
| Spalanie drewna (kg/godz.) | 1,6 kg/h |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + piaskowiec |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |