WKŁAD KOMINKOWY BEF FEEL V 7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Innowacyjne czyszczenie szyby.
Powietrze na kurtynę powietrzną jest prowadzone przez komorę grzewczą. Zapewniają one wyższą temperaturę powietrza nawiewanego do czyszczenia szyby.
Zoptymalizowany kształt pieca - opracowany przy użyciu modelu aerodynamicznego.
Najbardziej masywny na rynku materiał wewnątrz paleniska - carcon, który jest do 100% bardziej masywny niż starsze typy. Ma również znacznie większą pojemność cieplą i może je magazynować do 12 godzin.
Zewnętrzne zasilanie powietrzem umożliwia podłączenie elektronicznego sterownika spalania.
Proste sterowanie z jednym suwakiem.
Klamka pokryta skórą naturalną.
Istnieje możliwość zamówienia czteroczęściowej ramy - maskownicy.
| Moc cieplna znamionowa | 7 kW |
| Sprawność | 82,2% |
| Średnica kanału dymnego | 150 mm |
| Wymiar | 735x543 mm |
| Ciężar | 214 kg |
| Rzeczywisty rozmiar paleniska | 520x220 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 232 °C |
| Długość kłody | 40 cm |
| EAN | 000-0001794 |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 7 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |