Wkład kominkowy BeF Aquatic WH V 450
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki palenisku wyłożonemu materiałem akumulacyjnym Carcon, wyprodukowanemu specjalnie dla naszej firmy, uzyskano wysoką czystość i sprawność spalania oraz bardzo ładny widok na ogień. Korpus wkładu kominkowego jest pokryty izolacją, wkład posiada w standardzie podwójne przeszklenie. To również powoduje maksymalną wydajność ciepła przekazywanego do wymiennika.
- Pionowy format paleniska
- Rusztowe palenisko wyłożone carconem
- Podwójne przeszklenie w standardzie
- Dolot powietrza z zewnątrz umożliwia podłączenie elektronicznej regulacji spalania
- Precyzyjne wykończenie regulacji powietrza, zapewniające płynną i dokładną regulację mocy wkładu kominkowego
- Łatwa regulacja jednym elementem regulacyjnym
- Możliwość domówienia ramy montażowej
- Wkład kominkowy wodny z szybą prostą oraz z wysuwem
| Moc cieplna znamionowa | 7,8 kW |
| Moc cieplna płaszcza wodnego | 5,8 kW |
| Sprawność | 83% |
| Średnica kanału dymnego | 150 mm |
| Ciężar | 326 kg |
| Rzeczywisty rozmiar paleniska | 305x296 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 230 °C |
| EAN | 000-0001707 |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 8 |
| płaszcz wodny | Tak |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |