Wkład kominkowy BeF Aquatic WH V 70 CP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najnowsza seria wodnych wkładów kominkowych nadająca się przede wszystkimdo domów niskoenergetycznych. Wkłady tej serii są konstruowane z zastosowaniem najlepszej jakości stali żaroodpornej. Palenisko jest wylożone specjalnym materiałem akumulacyjnym Carconem, który oprócz standardowego białego koloru jest i w czarnym wykonaniu. Oczywistością już w standardzie wodnego wkładu jest pętla schładzająca, dolot powietrza z zewnątrz, izolacja wymiennika oraz nasze najnowocześniejsze wykonanie nóżek. Wszystkie modele serii BeF Aquatic posiadają również w standardzie PODWÓJNĄ SZYBĘ – nie tylko we wkładach z prostym przeszkleniem, ale także w modelach narożnych. Designowe wkłady tej serii wywodzą się z naszych najbardziej udanych wkładów kominkowych powietrznych – chodzi więc o szczyt w funkcjonalności oraz designie.
Dzięki palenisku wyłożonemu materiałem akumulacyjnym, carconem, który był wyprodukowany specjalnie dla naszej firmy, osiągneliśmy wysoką czystość oraz sprawność spalania, a także przyjemny widoku na ogień. Korpus wkładu kominkowego posiada izolację a wkład ma podwójne przeszklenie już w standardzie. Dzięki temu osiągnięto maksymalna efektywność ciepła w wymienniku.
- Klasyczne otwieranie drzwi do boku ze skórzaną klamką
- Rusztowe palenisko wyłożone carconem
- Podwójne przeszklenie w standardzie
- Dolot powietrza z zewnątrz umożliwia podłączenie elektronicznej regulacji spalania
- Precyzyjne opracowanie regulacji powietrza, które zapewnia płynną i dokładną regulację wkładu kominkowego
- Łatwe sterowanie jednym regulacyjnym elementem
| Moc cieplna znamionowa | 11 kW |
| Moc cieplna płaszcza wodnego | 7 kW |
| Sprawność | 87% |
| Średnica kanału dymnego | 150 mm |
| Ciężar | 318 kg |
| Temperatura spalin na wylocie | 169 °C |
| Długość kłody | 35 cm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 11 |
| płaszcz wodny | Tak |
| rodzaj szyby | narożna prawa |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |