Wkład kominkowy BeF Therm 10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zoptymalizowany kształt paleniska opracowany przy użyciu modelu aerodynamicznego.
Zewnętrzne zasilanie powietrzem umożliwia podłączenie elektronicznej kontroli spalania.
Proste sterowanie z jednym elementem regulacyjnym i uchwytem pokrytym skórą naturalną.
| Moc cieplna znamionowa | 13 kW |
| Sprawność | 83,9% |
| Średnica kanału dymnego | 200 mm |
| Wymiar | 992x510 mm |
| Ciężar | 243 kg |
| Rzeczywisty rozmiar paleniska | 800x295 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 302 °C |
| Długość kłody | 65 cm |
| Minimalna powierzchnia promieniowania | 15,17 m2 |
| EAN | 000-0001908 |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 13 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Nie |
| opał | drewno |