Wkład kominkowy BeF Twin V 10 II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Wkłady kominkowe na przestrzał z szerokokątnym przeszkleniem, oboje drzwi przeszklone z systemem wysuwu
- Regulacja palenia z obu stron
- Rusztowe palenisko wyłożone Carconem
- Nowy wysuwny system, który zapewnia maksymalną szczelność oraz komfort obsługi (drzwi w tym systemie przesuwają się równolegle do ramy, natomiast w ostatniej fazie dociskają się równomiernie na całym obwodzie ramy, dzięki czemu zapewniają maksymalną szczelność).
- Głębsze palenisko bez bariery
- Dolot powietrza z zewnątrz z integrowanym kolektorem nadającym się do podłączenia automatycznej regulacji
- Uchylny system otwierania drzwi do czyszczenia szyby
- Możliwość zamówienia czterostronnej ramki montażowej 90 st.
| Moc cieplna znamionowa | 14 kW |
| Sprawność | 83% |
| Średnica kanału dymnego | 200 mm |
| Wymiar | 978x524x551 mm |
| Ciężar | 307 kg |
| Rzeczywisty rozmiar paleniska | 815x320 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 242 °C |
| Długość kłody | 50 cm |
| EAN | 000-0002127 |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 14 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | vis a vis - tunel |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |