Piec wolnostojący HAAS+SOHN Andrus z wymiennikiem wodnym / 2 kolory
Cena regularna:
Cena (CZK): 73 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Andrus z wymiennikiem wodnym
czarny/ceramika beżowa
Parametry
| Skuteczność | 87 % |
|---|---|
| Moc | 5-15,3 kW |
| Wymiary | 1202/620/632 mm |
| Waga | 246 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 90-275 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 4,1 kg |
Parametry techniczne wymiennika
| Zastosowalna moc dla elementów grzewczych | 11,1 kW |
|---|---|
| Zalecany spadek cieplny | 75-60 °C |
| Objętość wodna wymiennika | 16 l |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 0,2 MPa |
Do ściągnięcia
![]() | Ogólna instrukcja obslugi, montazu i utrzymania piece z wymienniekem cieplowodnym | [696,31 kB |
Dane techniczne
| Ilość kW | 10 |
| Płaszcz wodny | Tak |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |
