Piec wolnostojący HAAS+SOHN Madeira piaskowiec
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MADEIRA
| Skuteczność | 82 % |
|---|---|
| Moc | 3-6,4 kW |
| Wymiary | 985/610/495 mm |
| Waga | 130 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 55-115 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny |
| Zużycie paliwa | 2,0 kg |
paliwa.
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + piaskowiec |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |