Piec wolnostojący HAAS+SOHN Manta Top / 3 kolory
Cena regularna:
Cena (CZK): 50 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Manta kaflowy top
kolor czarny, kafle zielone, brąz i miodowy
Wreszcie nowoczesny piec kaflowy
Nowoczesne komory spalania z trzeciorzędowym spalaniem nadają piecowi kaflowemu Manta tradycyjny wygląd. W przypadku drzwi w ponadczasowej czerni możesz wybrać płytki w kolorze brązowym lub zielonym. Możesz także sięgnąć po odcień „wiciokrzewu”.
Zewnętrzny dopływ powietrza (CPV) zapewnia wystarczającą ilość tlenu w pomieszczeniu podczas ogrzewania. Piece kaflowe Manta pobierają powietrze z zewnątrz do spalania.
Parametry
| Skuteczność | 80 % |
|---|---|
| Moc | 3,5-7,2 kW |
| Wymiary | 962/740/515 mm |
| Waga | 126 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 65-130 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 2,4 kg |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 7 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |