Piec wolnostojący HAAS+SOHN Mantova AL z wymiennikiem / 2 kolory
Cena regularna:
Cena (CZK): 46 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mantova AL z wymiennikiem wodnym
kolor antracyt, drzwi srebrne
Parametry
| Skuteczność | 82 % |
|---|---|
| Moc | 3,3-10,5 kW |
| Wymiary | 962/506/595 mm |
| Waga | 128 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 60-190 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 3 kg |
Parametry techniczne wymiennika
| Zastosowalna moc dla elementów grzewczych | 7,6 kW |
|---|---|
| Zalecany spadek cieplny | 75-60 °C |
| Objętość wodna wymiennika | 14 l |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 0,2 MPa |
![]()
![]()
![]()
Wykonanie
srebrny
Do ściągnięcia
![]() | Ogólna instrukcja obsługi, montażu i utrzymania | [696,31 kB] |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 10 |
| Płaszcz wodny | Tak |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |
