Piec wolnostojący HAAS+SOHN Salerno II / 3 wersje
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Salerno II
Rozwiązania dla domów niskoenergetycznych i pasywnych
W przypadku budynków o niskich stratach ciepła konwencjonalne piece mogą mieć zbyt dużą „moc”. Piece kominkowe Salerno II oferują moc zaledwie 4 kW, co wystarcza na powierzchnię około 40 m2. W przypadku domu niskoenergetycznego unikniesz przegrzania. Ponadto są one wyposażone w zewnętrzny dopływ powietrza (CPV) . Easy Control zadba o wygodną kontrolę . Jeśli nie używasz pieca, możesz ją łatwo zablokować dzięki Easy Control. Ciepło z pomieszczenia nie ucieka przez komin.
Produkujemy piece kominkowe Salerno II w kolorze czarnym ze szklaną pokrywą lub w kombinacji szarości i antracytu
| Skuteczność | 84 % |
|---|---|
| Moc | 2,1-4,4 kW |
| Wymiary | 985/506/392 mm |
| Waga | 93 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 120 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 35-79 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 4 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |