Wkład kominkowy BeF Twin 10 N Aquatic II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkład kominkowy BeF Twin 10 N Aquatic II
| Moc cieplna znamionowa | 20 kW |
| Moc cieplna płaszcza wodnego | 6,6 kW |
| Sprawność | 85% |
| Średnica kanału dymnego | 200 mm |
| Wymiar | 992x510/992x510 mm |
| Ciężar | 302 kg |
| Rzeczywisty rozmiar paleniska | 615x301 mm |
| Długość kłody | 50 cm |
| EAN | 000-0002143 |
Dane techniczne
| Moc nominalna | 20 |
| płaszcz wodny | Tak |
| rodzaj szyby | vis a vis - tunel |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Nie |
| opał | drewno |