Wkład kominkowy HAAS+SOHN Jonava IV kolor czarny, rama emailowana
Cena regularna:
Cena (CZK): 42 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
wkład kominkowy Haas + Sohn Jonava IV
Idealny do przestronnych wnętrz - z wyjątkowo dużymi przeszkleniami drzwi
Kominek Jonava IV z serii Home jest przeznaczony do większych kominków. Ma duże przeszklone drzwi, które są łatwe w utrzymaniu czystości dzięki kurtynie powietrznej. Rama akcesoriów z sekcji akcesoriów chroni obszar muru przed wysokimi temperaturami i dymem.
Wkład kominkowy Jonava IV ma zewnętrzne zasilanie powietrzem (CPV). W rezultacie, ogień wewnątrz nie spala żadnego ogrzanego powietrza.
INDYWIDUALNE I DO ADAPTACJI
Wkłady kominkowe HAAS+SOHN są podstawą indywidualnych zestawów kominkowych. Dzięki szerokiemu asortymentowi wymiarów i kształtów spełnią one wymagania każdego klienta. Przewód spalinowy można podłączyć zgodnie z wymaganiami do tylnej albo górnej części wkładu.
KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:
+ długa żywotność dzięki wykładzinie szamotowej
+ najwyższa jakość i bezawaryjne użytkowanie sprawdzonych materiałów
+ doskonałe działanie dzięki zaawansowanej technice spalania
+ nowoczesne, szlachetne wzornictwo
+ proste i wygodne czyszczenie dzięki zintegrowanemu popielnikowi
+ duże drzwiczki z kurtyną powietrzną szyby i jasnym widokiem na ogień
+ technologia powierzchni emaliowanej:
– odporność na zadrapanie
– długa żywotność
– łatwe czyszczenie
kolor czarny, rama emailowana
Parametry
| Skuteczność | 82 % |
|---|---|
| Moc | 2,9-9,2 kW |
| Wymiary | 1282/778/421 mm |
| Waga | 148 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 180 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 50-165 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny |
| Zużycie paliwa | 2,5 kg |
Do ściągnięcia
![]() |
Instrukcja instalacji i montażu zestawu kominkowego | [329,71 kB] |
![]() |
Karta techniczna | [1,04 MB] |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 8 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Nie |
| opał | drewno |
